Babie lato

Niebo zsyła srebrną mgiełkę
Na pagórki końcem lata
Delikatnie nić pajęcza płynie,
Delikatnie je oplata.

Drzewo traci swoje liście
mając żal do świata,
że spadają tak cichutko
w srebrną nić babiego lata.


Serdecznie Zapraszamy

Babie Lato
Grabowo 83, 11-700 Mrągowo
kom. 692 799 223
tel. 89 742 73 67
email: krolewskasosna@o2.pl
Otoczenie

Najbliższe otoczenie

Z drogi głównej są dwa zjazdy do Babiego Lata. To drogi polne wzdłuż łąk i młodego lasu. Po przejechaniu około 300 m dojeżdżamy na miejsce.

Sąsiedztwo lasu sprawia, że możecie zobaczyć pasące się na naszych łąkach sarny, węszącego lisa. brykające zające a w  stawie dzikie kaczki z młodymi.

Piękna przyroda, wygodne pokoje oraz miła obsługa to nasze atuty.

Lokalizacja :Babie Lato znajduje się w sąsiedztwie letniskowej wsi Grabowo, nad j. Kujno, 9 km od Mrągowa. Do jeziora Kujno w lini prostej jakieś 400 m. Jednak zdecydowanie namawiam na plażę w Królewskiej Sośnie / unikatowa woda, basen dla dzieci, piaszyczysty brzeg, zjeżdżalnia do wody/
zobacz zdjęcia z lotu ptaka na www.krolewskasosna.pl

Grabowo leży na trasie Szczytno - Mrągowo (droga nr. 600) - przy ulicy stoi kilku metrowa rzeżba rybaka i nasza tablica z reklamą. Przy niej należy skręcić w polną drogę i po 400 m jesteśmy na miejscu.

GOŚCIE Z BABIEGO LATA mogą do woli korzystać z plaży i mola Ośrodka Wypoczynkowego Królewska Sosna w Borowskim Lesie. Odległość 4 min. smochodem (kier. Szczytno). Zapraszamy!!! Ośrodek jest pięknie położony a jezioro Piłakno należy do czołówki najczystszych w Polsce. Przejrzystość dochodzi do 8 m, nic więc dziwnego że w ośrodku znajduje się Centrum Nurkowe. Można wypożyczyć kajak, łódź oraz smacznie zjeść. www.krolewskasosna.pl